Acil Servis

Acil Ünitemizde acil muayene, müdahale, serum takılması, kesi sütürasyonu, enjeksiyon, pansuman gibi işlemler yapılmaktadır.

Genel Cerrahi

Sıklıkla gövde ve karın bölgesi organlarına ait ameliyatlarının yapıldığı geniş bir alanı kapsamaktadır.

İç Hastalıkları - Dahiliye

Erişkinlerin sağlık sorunlarının bir çoğunda ilk başvuru ve çözüm alanı İç Hastalıkları, Dahiliye olarak ta bilinmektedir.

Çocuk Hastalıkları

0-16 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin hastalıklarının tedavisi ile ilgilenen Çocuk Hastalıkları, Pediatri olarak ta bilinmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik takibi, Doğum ve Sezaryen başta olmak üzere birçok kadınsal hastalık için teşhis ve tedavi alanı olup Jinekoloji olarak ta bilinmektedir.

Ortopedi ve Travmatoloji

Her türlü travma, kırık ve çıkık tedavisi, Artroskopik diz, omuz ve ayak bileği ameliyatları gibi birçok kemik ve eklem hastalığı tedavisi

 

Göz Hastalıkları

Her türlü göz, göz kapağı ve çevre dokuları ilgilendiren hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgili tıp branşıdır.

Beyin Cerrahisi

Bel ve boyun fıtığı, sinir sıkışması, migren ve baş ağrısı, epilepsi, parkinson hastalığı ve felçler başta olmak üzere birçok rahatsızlık için….

Kulak Burun Boğaz

Bademcik, geniz eti, burun ameliyatları (kıkırdak ve kemik eğriliği), estetik burun ameliyatı (rinoplasti) ve baş boyun cerrahisi

Üroloji (Bevliye)

Böbrek ve idrar yolu hastalıkları, prostat hastalıkları ve ameliyatları ve sünnet gibi birçok işlemin yapıldığı bu bölüm Bevliye olarak ta bilinir. 

Diş Ünitesi

Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimiz, diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, protez ve implant gibi işlemlerde deneyimli ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir.

Radyoloji

Radyoloji Birimimizde, Röntgen, Ultrasonografi, Renki Doppler ve 4 Boyutlu Ultrasonografi işlemleri yapılmaktadır. 

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet bölümümüzde, sağlıklı beslenme, kilo kontrolü, diyabet ve gebelikte beslenme alışkanlıkları hakkında

A